Bukmacher BetClic w swoim pakiecie powitalny dla nowych graczy oferuje darmowy zakład bez ryzyka. Jak okażę się, że dany kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki nawet do 500 PLN.

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

Na wstępie warto jest podkreślić, że bukmacher BetClic jest legalnym polskim bukmacherem, a granie u niego jest zgodne z polskim prawem, więc żadne kary nikomu nie grożą.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy założyć konto na stronie bukmachera BetClic.pl. Proces ten jest bardzo prosty i każda osoba poradzi sobie bez większych problemów i w szybkim czasie. Ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy też nazwisko.

kod promocyjny betclic

Kupon zostanie objęty Cashbackiem jedynie wtedy kiedy gracza wpisze kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Wówczas bukmacher dokona aktywacji zakładu bez ryzyka.

To sprawia, że pozostaje już tylko dokonanie depozytu, a następnie zagranie kuponu.

Trzeba pamiętać, że TYLKO pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. To sprawia, że można zaryzykować i postawić wyższe kursy. W razie rozliczenia kupony jako przegrany bukmacher dokona automatycznie zwrotu stawki za jaką gracz zagrał kupon.

Na konto gracza może trafić zwrot do 500 PLN, a znajdzie się on automatycznie na koncie gracza pod warunkiem, że dany kupon został rozliczony jako przegrany.

Cashckiem objęty jest PIERWSZY kupon po dokonaniu rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.