Jedna z aktualnych promocji legalnego legalnego bukmachera Fuksiarz PL jest to akcja „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”, w której to każdy z graczy może liczyć na extra kasę za obstawienie sportów wirtualnych.

Wirtualny Ranking. Fuksiarz daje 500 zł!

Wirtualny Ranking. Fuksiarz daje 500 zł!

Atut sportów wirtualnych niewątpliwie jest taki, iż dostępne są one przez całą dobę. To sprawia, że wszystkim czasie można zarobić dużą ilości gotówki.

A dodatkowo bukmacher www.Fuksiarz.pl oferuje najlepszym typerom ekstra kasę w promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”, ale trzeba mieć na uwadze, że ta oferta jest aktywna wyłącznie w dniach od 21 do 23 marca.

Bonusy za aktywność od Fuksiarz

Warunki promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!” są proste. Bowiem do tej promocji się zarówno kupony wielozdarzeniowe, ale i pojedyncze. Lecz nie ważny, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz muszą na nim znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Punty do rankingu są przyznane w bardzo prosty sposób. A mianowicie za każde zagrane 1 PLN gracz otrzyma 1 PKT.

Na koniec promocji nagrody trafią łącznie do pięciu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów:

  1. miejsce – freebet 200 zł
  2. miejsce – freebet 150 zł
  3. miejsce – freebet 75 zł
  4. miejsce – freebet 50 zł
  5. miejsce – freebet 25 zł

Za otrzymane środki gracze będą mogli obstawiać mecze.

Obstawienie bez ryzyka w Fuksiarz PL:

Legalny bukmacher Fuksiarz PL oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Cashback bez limitu”. W ramach tej ofert każdy z typerów może liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony nawet do 500 PLN.

Jednak powyższy bonus będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner. Co weekend 75 PLN dla graczy
Następny artykułObstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eWinner
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.