Przed nami spotkania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1, gdzie to dojdzie do takich potyczek jak chociażby Nice vs PSG, Monaco vs Rennes czy też Lyon vs Dijon. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa wygrane na te rozgrywki o 14%.

LvBet kupony bez podatku

LvBet kupony bez podatku

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 18 do 20 października. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, na których będą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Na kuponie mogą znajdować się zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jest z czego wybierać, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Nice vs PSG, Monaco vs Rennes czy też Lyon vs Dijon.

Kupon obowiązkowo musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Stawka kuponu jest dowolna, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon zostanie spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany.

LvBet darmowy kod promocyjny

Bukmacher LvBet nowym graczom oferuje na start:

  • freebet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez wpłaty o wartości 20 PLN
  • bonus 100% wpłaty za dokonanie pierwszego depozytu do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułŁotwa – Polska promocja u bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera TOTALBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.