Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertą promocyjną w związku z powrotem z europejskimi Pucharami. Przez najbliższe trzy tygodnie typerzy co tydzień mogą otrzymać extra środki za obstawienie meczy.

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan piłki nożnej. Bowiem po blisko pięciu miesiącach przerwy wracamy z rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Przed nami przecież konfrontacje w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

W dodatku każdy gracz za obstawienie w tych rozgrywek może liczyć na dodatkowe środki nawet do 100 PLN i to co tydzień. To wszystko w ramach oferty promocyjnej „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa:
I etap: 03.08.2020 – 09.08.2020
II etap: 10.08.2020 – 16.08.2020
III etap: 17.08.2020 – 23.08.2020

Jednak musisz mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wejście na stronę www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy od STS:

W ramach oferty „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, których stawka minimalna musi wynieść nie mniej niż 100 PLN.

Poza tym każdy zakład promocyjny musi spełniać jeszcze następujące warunki promocji. Kurs całkowity jego nie może być mniejszy niż 1.85, a poza tym na kuponie musi być minimum jeden typ z Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europy.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto mieć w dodatku na uwadze, że zagrany zakład na obstawianie Ligi Mistrzów musi zostać rozliczony w tym samym okresie rozliczeniowym, co został zawarty. Wówczas za każde 100 PLN użytkownik otrzyma 10 PLN. Podczas każdego etapu każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 100 PLN w formie środków bonusowych.

Pakiet powitalny u bukmachera STS na start:

Użytkownicy już na sam początek swojej przygody u bukmachera STS mogą skorzystać chociażby w takich bonusów, jak:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji w dodatku bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Łączna kwota, jaka może trafić do typerów w formie środków bonusowych to nawet 1229 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot o 15 000 PLN z kodem promocyjnym w Betclic!
Następny artykułPewny Zakład do 40 PLN w Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.