W związku z imprezą – Gran Prix Polski w żużlu bukmacher STS przygotował promocje dla swoich typerów, w której to akcji przyznaje darmowy freebet bez wpłaty.

Gran Prix Polski w żużlu bonus od bukmachera STS

Gran Prix Polski w żużlu bonus od bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunki promocji są proste. Wystarczy zagrać kupon AKO do soboty 5 października do godz. 15:00, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Gran Prix Polski w żużlu.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Nie można zapominać, że kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50.

Bukmacher STS wymaga, aby kupon został zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Natomiast z tej oferty automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

kod promocyjny BetFan

Jeśli zagrany kupon okaże się przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna bonus o wartości 10 PLN.

W ramach tej promocji gracz może otrzymać jeden bonus.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w STS?

Polski bukmacher STS przyznaje darmowy bonus dla graczy, którzy dokonają rejestracji i wpiszą kod promocyjny BETONLINE.

Wówczas na koncie gracz znajdzie się darmowy freebet o wartości 29 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na dodatkowy bonus o równowartości depozytu. Na konto typera maksymalnie może wpłynąć kwota o wartości 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułŁotwa – Polska promocja u bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.