Bukmacher eWinner PL z okazji swoich trzecich urodzin nagradza aktywnych swoich typerów extra środkami. Na konto użytkownika może trafić nawet 365 PLN.

Gwarantowany bonus nawet do 365 PLN od eWinner

Gwarantowany bonus nawet do 365 PLN od eWinner

Chcąc liczyć na ekstra środki wystarczy jedynie spełnić dwa proste warunki promocji, aby liczyć na ekstra środki. Warto jest dodać, że za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać w ramach promocji „Bonus do 365 PLN na urodziny” należy do tej oferty się zapisać na stronie www.eWinner.pl.

Bonus 50% do 365 PLN za wpłatę

Następnie gracz musi dokonać już wpłaty na swoje konto. Wysokość przyrzynanej premii uzależniona jest od prostego aspektu. A mianowicie kwoty, jaką gracz wpłacił.

Nowy bonus powitalny w STS

Bowiem bukmacher eWinner PL przyzna graczom bonus o wartości 50% dokonanego depozytu. Maksymalna wartość na jaką może liczyć typer to nawet 365 PLN.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na start swoim graczom oferuje limitowany pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na:

  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wymieniony pakiet powitalny należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Ekspert +” u bukmachera Fortuna. Pula nagród 20 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.