Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera Fortuna jest to „Ekspert +”. W ramach tej akcji każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową gotówkę, a pula nagród, jest okazała, bo wynosi 20 000 PLN.

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

A śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie do takich starć, jak m.in. Valencia – Barcelona, Dortmund – M glabach, Lens, Lyon, Wolves – Leicester, czy też Espanyol – Sevilla.

Trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z promocji „Ekspert +” trzeba wejść na stronę bukmachera www.eFortuna.pl i ta akcja aktywna jest wyłącznie do 19 lutego do godziny 15:30.

20 000 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher eFortuna online dopuszcza jedynie w promocji „Ekspert +” kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Stawka jego nie może być mniejsza niż 5 PLN, a na nim muszą znajdować się następujące spotkania:

  • Southampton – Everton
  • Wolves – Leicester
  • Lens – Lyon
  • St. Etienne – Strasbourg
  • Espanyol – Sevilla
  • Valencia – Barcelona
  • Wolfsburg – Hoffenheim
  • Dortmund – M gladbach
  • Fiorentina – Atalanta
  • Udinese – Lazio
Bonus do 500 PLN na start w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na każde z tych pojedynków należy oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które koniecznie muszą być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Fortuna i wpiszą specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE automatycznie dokonają aktywacji następujących bonusów.

Już za samo założenie konta użytkownik będzie mógł cieszyć się z darmowych 20 PLN, a za otrzymane środki można obstawiać mecze.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A to nie wszystko! Bowiem gracz, który dokona drugiego depozytu otrzyma jego równowartość do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł35 000 PLN dla typerów za obstawienie meczy w Fortunie
Następny artykułBonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner. Co weekend 75 PLN dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.