Specjalną ofertą promocyjną przygotował bukmacher eFortuna. Każdy gracz może i to bez żadnych limitów grać bez podatku u tego operatora. Wystarczy zawrzeć zakład SOLO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większa wygraną o 14%.

Kupony bez podatku

Kupony bez podatku

Warto jest przypomnieć już na samym starcie, że obecnie punkty stacjonowane bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawia, że jedynie można obstawiać mecze w internecie.

Promocja „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” u bukmachera Fortuna trwa do 29 marca do godziny 23:59. I co istotne w tym wszystkim dostępna jest ona przez cały dzień i noc. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Istotne jest, aby zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours”, który to znajduje się na stronie głównej.

Na kuponie promocyjnym koniecznie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej.

Niewątpliwe prawdziwym boomem typerskim obecnie jest esport. Typerzy regularnie zaczęli obstawiać te zdarzenia. Wynika to z prostej przyczyny, oferta bukmacherów jest bardzo uboga.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale nie można zapominać, ze z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmacher eForuna online pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony, jako wygrany.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba równie zaznaczyć, że każda gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy bonus od eFortuny

Zakłady bukmacherskie eFortuna oferują każdemu nowemu graczowi już na sam początek pakiet powitalny. Gracze na sam początek mogą otrzymać bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych.

Dodatkowo użytkownik który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię równowartości wpłaty. W dodatku wówczas pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 złotych.

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułeFortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1185 PLN dla każdego.
Następny artykułPewny zakład na E-Sport u bukmachera BetClic. Zwrot stawki.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.