Pula nagród w promocji bukmachera Betclic Polska „Piłkarski Jackpot” rośnie i wynosi już 40 000 PLN. O taką kwotę powalczą gracze podczas najbliższego weekendu typując włoską Serie A.

Piłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Piłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Rywalizacja w lidze włoskiej trzeba powiedzieć, że wygląda bardzo ciekawie. A przede wszystkim o czołowe miejsca, gdzie to kilka ekip na pewno będzie walczyć o przepustkę gry w Lidze Mistrzów. W dodatku przed nami ciekawe pojedynki weekendowe, jak m.in. AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Typer, który chce wziąć udział w ofercie promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego trzeba najpóźniej do 23 stycznia do godziny 18:00.

40 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Warunki promocji „Piłkarski Jackpot” są niezywkle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć zakład AKO za minimum 10 PLN, na którym będzie znajdować się wyłącznie osiem spotkań.

Gracz typy w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)” musi oddać na następujące mecze:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
kod promocyjny BetFan 2020

Warto jest wiedzieć, ze wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze i do tego ich kupon okazał się wygrany to super, ponieważ poza wygraną gotówką otrzymają ekstra środki. Bowiem bukmacher Betclic rozdzieli pulę nagród 40 000 PLN pomiędzy typerami.

Bezpieczny zakład w Betclic Polska:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Betclic Polska i wpiszą hasło promocyjne ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka.

To wszystko sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz odzyska 100% stawki. Najwyższa wartość, jaka trafić może na konto użytkownika to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS.
Następny artykułAktualny pakiet powitalny u bukmachera Superbet. Bonus do 584 PLN na start
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.