Przed nami ciekawy piłkarski tydzień, ponieważ zostaną rozegrane mecze rewanżowe w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic Polska oferuje limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom, gdzie można liczyć na pewny zakład.

Darmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy od Betclic

Darmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy od Betclic

A przed nami niewątpliwie bardzo ciekawe starcia, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak chociażby Juventus vs Porto, PSG vs Barcelona, czy też Manchester United vs AC Milan.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Pewny zakład’ koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a wspomniana akcja trwa do 11 marca do godziny 23:59.

Bonus 40 PLN na europejskie puchary:

W ramach oferty „Pewny zakład” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą jednak pochodzić z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek, które mają prawo być z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Istotny jednak aspekt jest taki, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 4.00.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiedzie to typer otrzyma zwrot całej stawki, z jaką został zawarty zakład, która może wynieść nawet 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic Polska online na start mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% kwoty za jaką zawarł kupon. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny u bukmachera BetFan. Pewne 600 PLN dla graczy
Następny artykułKod promocyjny u bukmachera eWinner 2021. Bonus do 610 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.