Pomimo, że emocji w Świecie sportu w najbliższych dniach będzie jak na lekarstwo to przed nami mecze w E-sporcie. W związku z tym bukmacher BetClic Polska przygotował ofertę promocyjne, w której to gracz może skorzystać z pewnego zakładu. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot bonus o wartości 20 złotych.

Bonus na E-sport 2020

Bonus w Betclic na E-sport 2020

Promocja „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Ta akcja jest dostępna każdemu graczowi w dniach od 26 marca do 29 marca go godz. 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na www.BetClc.pl, a następnie nalezy kliknąć „Dołącz”, która to opcja znajduje się w zakładce „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka”.

W ramach tej promocji kwalifikuje się pierwszy kupon, który spełnia następujące warunki:

  • zakład SOLO z kursem nie mniejszym niż 1.80
  • wyłącznie zdarzenie z E-sportu
  • typ z oferty LIVE lub przedmeczowej
  • stawka nie mniejsza niż
sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okazał się wygrany to super. Gracz otrzyma cała kwotę. W przypadku przegranej na konto gracza trafi bonu o wartości 20 złotych.

550 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Najlepszy bukmacher w Polsce BetClic nowym graczom na start oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Gracz może maksymalnie może otrzymać 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie u bukmachera Fortuna. Większe wygrane o 14%.
Następny artykułDarmowy bonus na E-sport od BetClic. 40 PLN dla każdego.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.