Bukmacher STS nagradza wszystkich graczy darmowymi bonusami za obstawienie meczy w Lidze Narodów. Wystarczy wytypować poprawnie mecz, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. A pula nagród jest okazała, bowiem wynosi 30 000 PLN.

Pula nagród 30 000 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS

Pula nagród 30 000 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS

Warunki oferty „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować wynik końcowy dowolnego pojedynku w ramach VI kolejki piłkarskiej Ligi Narodów. Na pewno jest co obstawiać, ponieważ przed nami takie mecze, jak Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Użytkownik, który chce skorzystać tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta dostępna jest typerom do 18 listopada do godziny 23:59.

30 000 PLN dla graczy za typowanie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS są wyłącznie kupony SOLO w ramach oferty „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” zawarte za co najmniej 15 PLN.

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie może znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowy na wynik końcowy dowolnego meczu w piłkarskiej Lidze Narodów.

kod promocyjny BetFan 2020

Gracze, którzy poprawnie wytypowali mecze to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Dodać jest warto, że każdy gracz ma prawo liczyć nawet na pięć bonusów.

Bonus na start w STS online:

Bukmacher STS online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra premię nawet o wartości 1229 PLN.

Jednak chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premię równowartości wpłaty, aż do 1229 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA
Następny artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 25 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.