Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny. Typerzy poza standardowymi bonusami, czyli darmowymi 20 PLN za rejestrację, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakładu bez ryzyka do 210 PLN mogą liczyć na dodatkowe 30 PLN.

Najnowszy bonus powitalny u Fortunie

Najnowszy bonus powitalny u Fortunie

Warto jest zaznaczyć, że pakiet powitalny u bukmachera eFortuna jest bardzo ciekawy, w którym to można otrzymać łączny bonus od wartości 2260 PLN.

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie typerom zbyt większych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Typerzy który chce liczyć na powyższe bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne–>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny będzie od razu aktywny.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajda się na koncie gracza bez dokonanie żadnej wpłaty.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Premia 100% za pierwszą wpłatę

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego bonusu bukmachera eFortuna może liczyć na darmowe środki. Pierwszy z nich zostanie przyznany za dokonanie wpłaty, a maksymalnie może wynieść nawet 2000 PLN.

Jednak to nie wszystko. Gracz, który dokona depozytu w wysokości co najmniej 30 PLN lub więcej. Otrzyma dodatkową premię o wartości 30 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć, że trzeba dokonać ten wpłaty w dniach od 30 do 31 października.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN na start

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik będzie mógł skorzystać z Cashback. Bezpiecznym zakładem jest objęty zarówno kupon SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to typer otrzyma zwrot całej stawki, aż do 210 PLN na zakłady bukmacherskie z całej oferty bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Fortunie Mistrzowski Pewniak na mecze Ligi Mistrzów
Następny artykułMisja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.