Bukmacher Totolotek oferuje najnowszy pakiet powitalny swoim graczom, w którym to można otrzymać darmowe środki. Łącznie na koncie gracza może znaleźć się łączna kwota o wartości 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek: Darmowy kod promocyjny 2020

Totolotek: Darmowy kod promocyjny 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces zakładania konta zajmie typerowi dosłownie kilka minut, ponieważ trzeba tam podać wyłącznie swoje dane osobowe.

Kod promocyjne do Totolotka za darmo

Należy jednak pamiętać, że chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Totolotek automatyczni dokona odblokowania bonusu powitalnego.

Każdy gracz musi wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby wpisać ten kod.

Po spełnieniu powyższych warunków użytkownik musi przejść poprawnie weryfikację danych oraz dokonać pierwszej wpłaty.

kod promocyjny BetClic za darmo

Bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę od Totolotka

Legalny bukmacher Totolotek oferuje swoim nowym graczom promocję, w której to przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty. Każdy użytkownik w ramach oferty powitalnej może otrzymać nawet 1000 PLN:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 800 PLN. W ramach bonusu powitalnego otrzyma taką kwotę. To sprawi, że będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus na aplikację mobilną od Totolotka

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Totolotek mogą korzystać z jego aplikacji mobilnej.

Poza tym można otrzymać darmowe środki za to, że gracz dokona depozytu z aplikacji mobilnej, gdzie to bukmacher Totoolotek przyznaje bonus 100% wpłaty do 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny bonus powitalny STS na: freebet 29 PLN, bonus 1200 PLN i zakład bez ryzyka do 1200 PLN
Następny artykułBilety to wygrania na mecz Legia Warszawa-Korona Kielce
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.