Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane wszystkim swoim użytkownikom. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, na którym będą znajdować się same mecze z tenisa, aby liczyć na dodatkową kasę.

Tenisowy Cashback w Betclic

Tenisowy Cashback w Betclic

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z zmagań tenisowych, ponieważ cały czas rozgrywane są turnieje w tej dyscyplinie. A do tego obecnie najlepsi zawodnicy rywalizują podczas turnieju Masters.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback”, a jest ona aktywna wyłącznie do 21 listopada do godz. 23:59. Natomiast użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołącyzć na stronie www.Betclic.pl.

Pewne bonusy za aktywność dla typerów:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć wyłącznie kupon SOLO lub AKO, który to będzie spełniać następujące warunki promocji:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnego turnieju
  • typy zarówno z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 1.80
sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszyscy użytkownicy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki otrzymają bonusy. Bowiem na ich konto wróci zwrot podatku i to bez znaczenia, jak zakłąd zostanie rozliczony. Łączny bonus to nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc natomiast aktywować Cashback należy wpisać kod promocyjny ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zagrany zakłąd okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułFreebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.