Legalny bukmacher TOTALBet oferuje nowym gracom pakiet powitalny, gdzie to bez żadnej wpłaty można otrzymać darmowe dwa freebety o łącznej wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

TOTALBet darmowe freeebety

TOTALBet darmowe freeebety

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera TOTALBet.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy w dniach od 22 do 23 października do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy, bowiem jedynie wpisać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w TOTALBet ?

Bardzo istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego LM2019. To sprawi, że bukmacher TOTALBet dokona aktywacji darmowych środków w kwocie 15 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy freebet o wartości 15 PLN trafi na konto gracza automatycznie po weryfikacji danych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady sportowe.

Dzięki temu bonusowi gracz będzie mógł zagrać kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 ze stawką 15 PLN.

Warto również wiedzieć, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Bonus Totalbet otrzymamy bez depozytu zaraz po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego.

Jednak to nie wszystko. Ta promocja łączy się pakiet powitalnym bukmachera TOTALBet, który to przyznaje nowym graczom za rejestrację darmowe 10 PLN. To wszystko sprawia, że nowi gracze otrzymają na start już 25 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z Ligue 1 z aplikacji mobilnej
Następny artykułBonus 40 PLN od bukmachera BetClic Polska na kupony z koszykówka
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.