Legalny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie na start można otrzymać freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN. Pakiet będzie dostępny pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Bonusy na start od bukmachera STS

Bonusy na start od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 9 września do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Krok pierwszy w tej akcji jest to dokonano rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym nie jest skomplikowany. Każda osoba sobie z tym poradzi bez najmniejszych problemów, a dodatkowo ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher od razu aktywuje pakiet powitalny, w którego skład wchodzą freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości wpisania tego kodu.

Po dokonaniu rejestracji bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Bonus znajdzie się na koncie gracz maksymalnie do 48 godzin od momentu rejestracji konta. Użytkownik, który w czasie trwania tej akcji dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równowartości wpłaty.

kod promocyjny BetClic

Użytkownik dokonał depozytu o wartości 600 PLN taka sama wartość znajdzie się na koncie typera w formie środków tylko, ze w formie środków bonusowych. Użytkownik może maksymalnie otrzymać 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka od bukmachera STS:

Pierwszy zakład po dokonaniu depozytu objęty zakładem jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Zwrot maksymalny może wynieść 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na US OPEN
Następny artykułKonkurs dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.