Pomimo, że mamy jesień to tenisiści cały czas rywalizują na kortach. Obecnie rozgrywane są turnieje, m.in. w Paryżu, Eckental, czy Parmie. Bukmacher Betclic natomiast z tej okazji nagradza swoich graczy bonusami za obstawienie meczy.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy 2020

Bonus dla typerów za obstawienie meczy 2020

Warunki są proste, wystarczy jedynie obstawiać mecze z tenisa, aby poza wygraną gotówką móc liczyć jeszcze na dodatkową premię, nawet o wartości 40 PLN.

Promocja „Misja Tenis” aktywna jest graczom do 8 listopada do godziny 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl

40 PLN dla typerów tenisa:

Promocja polega na zagraniu zakładu AKO za minimum 20 PLN, na którym to kuponie muszą znajdować się same mecz z tenisa z rankingi WTA i ATP.

Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 3.00.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, których o najmniej dwa kupony spełniają powyższe warunki i zostały rozliczone, jako wygrane to użykownocy otrzymają poza wygraną dodatkowe 40 PLN. Środki znajdą się na kontach graczy w dniu 9 listopada.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic na start graczom oferuje zakład bez ryzyka. Chcesz korzystać z Cashbacka? Jeśli tak to koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaż się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej kwoty, za jaką został zaarty zakład. Maksymalna wartość, która może trafić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 30 PLN dla wszystkich nowych typerów u bukmachera eFortuna.
Następny artykułPewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 30 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.