Bukmacher STS zmniejsza przegrane na dzisiejsze spotkanie Łotwa vs Polska. Wystarczy dodać zdarzenie specjalne do kuponu i w razie przegraj otrzymać freebet.

Freebet od STS

Freebet od STS

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do czwartku – 10 października do godz. 20:45. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS podczas tej akcji dopuszcza w ramach tej akcji kupony SOLO jak i AKO. Jednak na każdym z nich musi znajdować się zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 21 PLN. Warto jest wiedzieć, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zwarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Freebet o wartości 10 PLN zostanie przyznany przez bukmachera STS pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

STS: Kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji promocji.

Nie da się ukryć, ze pakiet powitalny jest ciekawy, ponieważ już na start wspomniany operator przyzna freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu
Następny artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z Ligue 1 z aplikacji mobilnej
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.