Legalny bukmacher STS online w swojej ofercie posiada chociażby zmagania na Ligi alternatywne, w której to można obstawiać chociażby mecze z piłki nożnej czy też tenisa. W dodatku na te rozgrywki bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjna, w której gracze oprócz wygranej mogą otrzymać dodatkowe środki.

Premia dla typerów za typowanie meczy

Premia dla typerów za typowanie meczy

Nie da się ukryć, że obecnie obstawiać mecze nie jest łatwo. Bowiem zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona. To wszystko sprawia, że większą popularnością cieszą się chociażby zdarzenia z lig alternatywnych, gdzie to można typować zdarzenia chociażby z piłki nożnej.

To sprawiło, że bukmacher STS zorganizował promocję swoim graczom na zmagania z tych rozgrywek, gdzie to typerzy oprócz wygranej mogą otrzymać darmowe środki.

Chcesz wziąć udział w tej akcji? Pamiętaj, że trzeba się do niej w pierwszej kolejności zapisać. Dokonać tego można w niezwykle bardzo prosty sposób. Pierwsza czynność jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Kumulacja 5 000 PLN”. Warto jest mieć na uwadze, że ta promocja jest dostępna graczom do 3 maja do godz. 23:59.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy.

Gracz, który zapisał się do promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty promocyjnej kwalifkują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Musi na nich znajdować się sześć zdarzeń, które wszystkie muszą pochodzić z rozgrywek lig alternatywnych.

Można obstawiać tam mecze piłkarskie, chociażby z lig niemieckiej, holenderskiej, czy również rozgrywek tenisowych. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo, jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.30.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tamach tej akcji promocyjnej nie ma limitów na zakłady. Każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów, ale trzeba mieć na uwadze, że stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 15 PLN.

Gracze, których zakłady okazałe się wygrane to oprócz wygranej gotówki podzielą się pomiędzy sobą pulą nagród, która przeznaczona jest na tą akcję, a wynosi ona 5 000 PLN.

Kod bonusowy w STS

Nie posiadasz konta u bukmachera STS? Nie da się ukryć, ze warto je mieć. Tym bardziej, że na sam początek można otrzymać darmowe środki na obstawienie meczy w wysokości 29 PLN. Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

Jednak trzeba zaznaczyć, że to nie wszystko. Bowiem na kolejną premię gracze mogą liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN.

Użytkownicy natomiast, którzy już posiadają konto u tego operatora mogą regularnie korzystać z innych promocji, w których to wspomniany operator przyznaje darmowe środki za obstawienie meczy. Poza tym bukmacher STS posiada w swojej ofercie Betgames, czyli gry karciane, jak m.in. poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na sporty wirtualne. Zwrot 100% stawki za przegrany zakład.
Następny artykułTyper Bundesligi. Bonus dla najlepszych graczy od Betclic.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.