W związku z zmaganiami siódmej kolejki hiszpańskiej LaLiga bukmacher LvBet oferuje promocje, w której zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrane o 14%

LvBet zwiększa wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 27 do 29 września. Gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się do niej zapisywać.

Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak trzeba pamiętać, że muszą one zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet!

Dozwolone są zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Trzeba jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się JEDYNIE typy z oferty bukmachera na zmagania siódmej kolejki hiszpańskiej LaLiga.

Emocji podczas tej serii zmagań w najwyższej fazie rozgrywkowej w Hiszpanii nie zabraknie. Bowiem przed nami chociażby takie pojedynki jak Ath. Bilbao vs Valencia, Atletico Madryt vs Real Madryt czy też Getafe vs Valencia.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość zdarzeń.

Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet na start przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc otrzymać te środki trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE oraz wysłać emaila na wskazany adres.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na kolejne darmowe środki w wysokości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Następny artykułSTS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.