Bukmacher Fortuna przeprowadza promocję wśród swoich gacz „Piłkarski TOP20”, w której to nagrodzi dwudziestu graczy, którzy dokonają największy obrotów podczas weekendu.

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześnie j dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa w od 23 do 25 sierpnia, a chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać.

Jest na pewno o co walczyć. Ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu graczy, do których trafią nagrody w postaci bonów bukmacherskich oraz voucherów do salonów Empik.

Dokładny podział nagród wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

W tej akcji biorą udział zarówno kupony single, ako jak i MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna lub strony internetowej tego operatora.

Na kuponie mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

kod promocyjny BetClic

Warunek konieczny to postawienie co najmniej trzech kuponów w ramach tej promocji. Jednak trzeba pamiętać, że na każdym z nim musi znaleźć się jeden typ z piłki nożnej.

Fortuna darmowy kod promocyjny:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus na start w formie freebeta o wartości 20 PLN. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Dodatkowo gracz, który użyje tego kodu może po dokonaniu liczyć na kolejne bonusy od bukmachera. W postaci zakładu bez ryzyka od bonusu równowartości wpłaty do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN
Następny artykułE-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.