Legalny bukmacher BetClic oferuje najnowszą promocją powitalną graczom, a mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta na www.BetClic.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Użytkownik musi podać tam swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko oraz login i hasło.

Aktualny kod promocyjny BetClic

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550”. To sprawi, że gracz od razu odblokuje Cashback.

Po tym pozostaje graczowi już przejście procesu weryfikacji danych oraz dokonanie pierwszego depozytu i zagranie kuponu, który jest objęty Cashbackiem. Trzeba jednak pamiętać, że w Betclic kod promocyjny wpisać można jedynie raz podczas zakładania konta.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to gracz otrzyma całą kwotę. W przypadku przegranej gracz nie odczuje straty gotówki, a maksymalnie może otrzymać 550 złotych.

BetClic Polska online

Bukmacher BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe promocje jak i bonusy za obstawienie meczy, a oferta operator jest bardzo bogata zarówno ta przedmeczowa jak i na żywo.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z TV BetClic, gdzie legalnie i to bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy powitalne u bukmacherów w Polsce
Następny artykułDarmowy bonus na Esport dla każdego gracza od STS.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.