Specjalną ofertę promocyjną z okazji Igrzysk Olimpijskich przygotował swoim graczom legalny bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, aby liczyć na bonusy.

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Trzeba powiedzieć, że przed nami niezwykle emocjonujący dni związane z Igrzyskami Olimpijskim. Na pewno liczymy na dobre występy naszych reprezentantów.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który nagradza aktywnych swoich typerów. Chcąc wziąć udział w promocji „Ekstra Igrzyska” trzeba do niej koniecznie się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za obstawienie meczy od STS:

Zadaniem graczy w wspomnianej ofercie jest zawarcie kuponu SOLO za co najmniej 50 PLN, na którym to będzie znajdować się jedynie typ na ilość zdobytych medali przez Polaków.

Po zakończeniu IO na konto typerów trafi ekstra kasa, ponieważ typerzy otrzymają bonus którego wartość będzie równa licznie pomnożonych medali przez reprezentantów Polski. W dodatku ta liczba zostanie pomnożona przez pięć!

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to gracze mogą liczyć na ekstra bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonania depozytu o wartości 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 40 PLN na Wimbledon od Betclic
Następny artykułMisja Kupon: 40 PLN ekstra od Betclic!
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.