Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną promocje, w której to można liczyć na gwarantowane bonusy za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego typera może trafić 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ meczy z piłki nożnej na pewno nie brakuje. W dodatki czekają nas ostatecznie batalie w czołowych ligach, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner PL online i oferuje specjalną akcję promocyjną „Futbol totalny” dostępną w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Jednak na uwadze trzeba mieć to, iż do wspomnianej oferty trzeba się zapisać na stronie www.eWinner.pl i dokonać tego trzeba koniecznie przed zagraniem pierwszego kuponu.

Co weekend darmowe 50 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN i kursie łacnym nie mniejszym niż 2.50.

Jednak zaznaczyć jest trzeba koniecznie, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Pochodzić one mogą z dowolnych rozgrywek!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz automatycznie otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakład został rozliczony. To sprawia, że podczas każdego weekendu na konto gracza trafić może nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Polski bukmacher eWinner przygotował dla nowych graczy kilka ciekawych promocji i bonusów. Gracz, który wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.

To sprawi, ze już pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiej wpłaty typer otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.

Łącznie każdy z graczy będzie mógł cieszyć się z limitowanego pakietu powitalnego o łącznej wartości 610 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eWinner
Następny artykułeWinner rozdaje freebety na Ligę Narodów. 25 zł dla graczy!
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.