Fani piłki ręcznej czekali na ten moment sporo czasu. Bowiem przed nami Mistrzostwa Europy właśnie w tej dyscyplinie. A każdy z typerów w dodatku może liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady u bukmachera STS.

Bonus na mistrzostwa Europy w piłce ręcznej od STS

Bonus na mistrzostwa Europy w piłce ręcznej od STS

My niewątpliwie liczymy na dobry występ Biało – Czerwonych, chociaż na pewno nie jesteśmy głównymi faworytami tej imprezy. Dzisiejszego wieczoru Polacy zmierzą się z Austrią. Natomiast czeka nas jeszcze wiele innych ciekawych potyczek, jak Niemcy vs Białoruś, czy też Macedonia Północna vs Czarnogóra.

W związku z wspomnianą imprezą legalny bukmacher STS przygotował typerom limitowaną ofertę promocyjną „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59. Natomiast gracz, który chce z niej skorzystać musi wiedzieć, że obowiązkowo trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

50 PLN na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

Bukmacher STS w ramach promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” dopuszcza zarówno kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej związane z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej
  • kurs nie mniejszy niż 1.50
Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN z kodem „BETONLINE”

W przypadku wygranej na konto każdego gracza trafi cała kwota. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki za przegrany nie trafiony zakład. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Wraz z Nowym Rokiem 2022 zakłady bukmacherskie STS oferują na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas już za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo po dokonaniu depozytu użytkownik otrzyma premię 100% jej wartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner
Następny artykułBetfan zakłady bukmacherskie – ABC bukmachera
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.