Legalny bukmacher Betclic oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie Wimbledonu. Wystarczy zagrać kupon Wielozdarzeniowego, aby liczyć na ekstra 40 PLN.

Darmowy bonus za typowanie tenisa od Betclic

Darmowy bonus za typowanie tenisa od Betclic

A trzeba powiedzieć, że przed nami niezwykle emocjonujące dwa tygodnie z tenisem. Bowiem na kortach trawiastych Wimbledonu zobaczymy czołowych zawodników z tenisa na Świecie.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z promocji „Misja tenis”, która aktywna jest do 4 lipca do godziny 23:59. Gracz, który chce w niej wziąć udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 40 PLN na Wimbledon od Betclic

Obowiązkiem gracz w promocji jest zawarcie zakładu AKO za minimum 20 PLN, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum cztery zdarzenia o kursie łącznym nie mniejszym niż 4.00. Na zakładzie mogą być wyłącznie zdarzenia jedynie z Wimbledonu, a pochodzić mogą one z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy kupon promocyjny okaże się wygrany to super. Bowiem na konto gracza oprócz wygranej gotówki trafi premia w wysokości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na bezpieczny zakład. Będzie on aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Copa America od bukmachera STS dla typerów
Następny artykułIgrzyska Olimpijskie 2020: Darmowe bonusy od bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.