Bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych swoich użytkowników piłki nożnej extra freebetami i to co weekend. W dodatku na darmową gotówkę można liczyć bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z piłki nożnej, gdyż rozgrywane są mecze w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, LaLiga, czy też Ligue 1.

Natomiast leglany bukmacher eWinner PL oferuje użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „50 PLN co weekend”, a jest ona aktywna wyłącznie w każdą sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania. Natomiast gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Gwarantowane 50 PLN co weekend!

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego gracza. Bowiem dopuszczone przez bukmachera eWinner PL są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej.

Poza tym istotne jest to, aby kupon promocyjny został zawarty za dokładna kwotę 49 PLN o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji użytkownik otrzyma freebet o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak został on rozliczony. Co weekend na konto użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Bukmacher eWinner wszystkim nowym graczom oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pewne 610 PLN. A w skład niego wchodzą:

  • pierwszy bezpieczny kupon o wartości do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Co zrobić, aby aktywować powyższe bonusy? Nic trudnego należy jedynie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, że później takiej opcji użytkownik nie będzie miał.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie bez podatku u bukmachera Betclic. Bonus do 100 PLN dla graczy
Następny artykułGwarantowane bonusy na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.