Czas na mecze w ramach pijarskiej Ligi Narodów, a do tego każdy z graczy może skorzystać z super promocji bukmacher eWinner i liczyć na gwarantowane freebety za obstawienie meczy.

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

Koniecznie trzeba dodać, że ciekawych konfrontacji w najblizśzych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami bardzo ciekawe starcia, jak m.in. Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Każdy z użytkowników, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” musi do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Darmowe freebety za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN.

Na kuponie promocyjnym koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, ale chcąc go aktywować należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot 100% stawki do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma premię o wartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za obstawienie meczy od eWinner dla każdego typera
Następny artykułEkspert + w Fortunie. Darmowa gotówka dla graczy, pula nagró 30 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.