Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1185 PLN. Chcąc liczyć na takie środki gracz obowiązkowo musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

Śmiało można powiedzieć, że coraz więcej graczy wraca do obstawiania meczy. Przyczyny tego nie trzeba daleko szukać, ponieważ do rozgrywek o stawkę wracają kolejne ligi.

Natomiast legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, gdzie to oprócz startowych premii, czyli 20 PLN za rejestrację, bonus do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN w gratisie mogą otrzymać dodatkowe 50 PLN.

Kod bonusowy w eFortunie 2020

Gracz, który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego w pierwszej kolejności musi założyć konto do 7 czerwca do godz. 23:59 na stronie www.eFortuna.pl.

Istotnym aspektem jest to, że użytkownik KONIECZNIE musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

To sprawi, że na konto gracza trafi darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Ta premia znajdzie się na koncie typera bez żadnej wpłaty.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za depozyt w eFortunie.

Natomiast ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może już na start otrzymać nawet 1000 PLN darmowych środków do wykorzystania na obstawienie meczy. Bowiem bukmacher Fortuna przyznaje bonus równowartości dokonanej wpłaty.

Jednak, jeśli wysokość wpłaty będzie większa niż 50 PLN ,gracz otrzyma dodatkowe środki o wartości właśnie 50 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Ten bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin po dokonaniu depozytu.

Warto jest mieć na uwadze, że również pierwszy zakład u bukmachera eFortuna jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic rozdaje gotówkę. Bonusy bez wpłaty własnej dla typerów
Następny artykuł60 PLN od Betclic na zakłady bukmacherskie. Bonus online dla typerów
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.