Wielkimi krokami zbliża się duże wydarzenie w Esporcie – turniej Major 2019 w Berlinie. Z okazji tej imprezy bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher w wysokości 40 PLN.

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja ważna jest do dnia 29 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunkiem konieczny jest to pobrania aplikacji mobilnej. Należy to zrobić ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie dosłownie kilka minut.

Następnie pozostaje już zalogowanie się do aplikacji i potwierdzenie chęci odebrania bonusy. Należy to zrobić w bocznym menu w sekcji „Akcje i bonusy”.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

kod promocyjny BetClic

STS: Jaki kod promocyjny?

Gracz, który dokonuje rejestracji konta u bukmachera STS warto jest, żeby wpisał kod promocyjny BETONLINE. Dzięki niemu na koncie gracza pojawi się darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszego depozytu otrzyma darmowy bonus równowartości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 850 PLN, druga taka sama wartość jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na US OPEN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.