Ofertę specjalną na Esport przygotował bukmacher STS. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia esportowe, aby w razie przegranej otrzymać zwrot 10% stawki.

Esport. Bonus za obstawienie meczy

Esport. Bonus za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale składa sie ona z okresów rozliczeniowych, każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO, na których będą znajdować się tylko typy z oferty przedmeczowej na Esport. Kurs całkowity zakładu musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Każdy zakłady musi zostać zawarty za minimum 50 złotych. Jednak z akcji wykluczone zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak okaże się wygrany to super, cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Jednak warto jest podkreślić, że w każdym etapie bukmacher dokonuje zsumowania wszystkich stawek za przegrany kupon, a następnie przyznaje darmowe środki:

Przykład: Suma wszystkich przegranych zakładów przez gracza wyniosła 1000 złotych. Wówczas gracz otrzyma w prezencie 100 złotych.

W czasie jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

STS: Bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 29 złotych bez dokonania wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki należy dokonać jedynie rejestracji online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejną premię. która to maksymalnie może wynieść 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowy bonus Fortuna dla każdego gracza. Większe wygrane do 100% dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.