Legalny bukmacher w Polsce BetClic przygotował limitowaną ofertę graczom „Misja E-sport”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać bonus o wartości 40 PLN za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać dwa kupony, aby liczyć na extra gotówkę.

E-sport bonus za darmo

E-sport Betclic bonus za darmo

Nie da się ukryć, że na chwilę obecną E-sport jest niezwykle popularny wśród typerów. Wynika to z tego, że jedynie regularne rozgrywki są właśnie w tej dziedzinie.

Doprowadziło to wszystko do tego, że coraz więcej graczy obstawia rozgrywki w E-sporcie. W najbliższych dniach dojdzie chociażby do pojedynków w takich gracz, jak Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

Z tej okazji legalny bukmacher BetClic Polska przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Msja E-sport”, która trwa w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus na E-sport.

Każdy gracz, który chce skorzystać z tej oferty w pierwszej kolejności musi się do tej akcji zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja E-sport”.

Typer, który spełnił powyższe już warunki może zacząć obstawiać mecze. W ramach tej oferty bukmacher BetClic dopuszcza jedynie zakłady AKO, tzw. wielkrotne, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 3.00, zaś stawka musi wynieść minimum 20 PLN.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z E-sportu, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowj oraz na żywo.

Użytkownik, którego co najmniej dwa kupony zostały rozliczone, jako wygrane, a do tego spełniają powyższe warunki promocji oprócz wygranej otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny w BetClic Polska.

Legalny bukmacher BetClic Polska online oferuje w swoim pakiecie powitalnym każdemu nowemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest nadmienić, że obecnie obstawienie meczy możliwe jest wyłącznie online przez internet. Przyczyna tego jest bardzo prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na E-Sport u bukmachera BetClic. Zwrot stawki.
Następny artykułCashback na sporty wirtualne. Zwrot 100% stawki za przegrany zakład.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.