Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „Europejska dokładka”, w której to przyznaje darmowe bonusy w wysokości 20 PLN za wygrany kupon.

Bonus za trafiony kupon od bukmachera Fortuna

Bonus za trafiony kupon od bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy użytkownik, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji „Europejska dokładka” nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Kupon promocyjny może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej tego bukmachera jak i strony internetowej.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony MAXIKOMBI i AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Dodatkowo jedno z nich musi być z LaLiga lub Bundesligi.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 18 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Znajdzie się on w formie środków bonusowych na koncie gracza w dniu 19 sierpnia.

Darmowa gotówka bez wpłaty u bukmachera Fortuna:

Nowi gracze bukmachera Fortuna mogą liczyć na start na darmowy bonus bez depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast jak gracz dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejne bonusy, tj. zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Betfan – darmowy kod promocyjny dla graczy na start
Następny artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.