Bukmacher BetClic przeprowadza ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to można oprócz wygranej zgarnąć bonus w kwocie 40 PLN.

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednaj wpłaty.

Istotne w tej akcji jest to, że trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić na stornie bukmacher BetClic.pl, a następne na podstronie tej akcji.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony pojedyncze, na których mus znajdować się jedynie typ z piłki nożnej. Zdarzenie podczas tej akcji może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo, ale na leży pamiętać kurs nie może być mniejszy niż 1.70.

Warto jest wiedzieć, że wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Warto jest wiedzieć, że kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji. Poza tym udziału w tej promocji nie biorą kupony z wykorzystaną opcją Cashout.

BetClic darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmową promocję na start w postaci zakładu bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Bukmacher dokona zwrotu stawki maksymalnie do 500 PLN, jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany. W razie wygranej cała kwota trafi do gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułZakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.