Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom przygotował legalny bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, na którym to będą znajdować się wyłącznie sport wirtualne, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewny zakład na sporty wirtualne

Pewny zakład na sporty wirtualne

Nie da się ukryć, że obstawienie sportów wirtualnych ma swoje atuty. Po pierwsze mecze z tej kategorii można obstawiać przez cały dzień i noc.

Poza tym typowanie sportów wirtualnych jest taki, że w krótkim czasie można zarobić stosunkowo dużą ilość gotówki, ponieważ mecze trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

W związku z wzrostem grania przez typerów sportów wirtualnych bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Akcja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że kupon musi zostać rozliczony w jednej doby, czyli pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej promocji obowiązkowo musi się zapisać. Zrobić to trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym trzeba kliknąć przycisk „Dołącz”, które znajduje się w zakładce „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”.

Sporty wirtualne. Pewny zakład.

W ramach tej oferty bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90.

Na każdym rodzaju zakładów mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualne, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

Minimalna stawka wynosi 2 PLN. Jednak z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okażę się wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej kwoty,

Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS.

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE automatycznie dokonają odblokowania pakietu powitalnego. W skład niego wchodzi:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu gracze mogą obstawać wyłącznie mecze przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na E-sport od BetClic. 40 PLN dla każdego.
Następny artykułLigi alternatywne w STS. Bonus za obstawienie meczy.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.