Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ostatniego w sezonie 2019 turnieju Wielkoszlemowego w tenisie.

US OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

US OPEN Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się zdarzenia z oferty bukmachera na US OPEN. Typy mogą pochodzić z turnieju mężczyzn jak i kobiet, zarówno gier pojedycznych jak i debli.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu jak i ilość kuponów jest dowolna.

Należy jednak pamiętać, że bukmacher automatycznie wyklucza wszystkie kupony zagrana za środki bonusowe, mające zdarzenia z hitu dnia, super oferty i bezpiecznego zakładu. Promocję nie są objęte również wszystkie kupony z wykorzystaną opcją Cashout.

kod promocyjny BetClic

Gracz, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus bez wpłaty od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN na start.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji kona, w zamian operator przyzna freebet na zakłady bukmacherskie bez dokonania żadnej wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.