Legalny polski bukmacher Betfan oferuje dla swoich graczy niezywkle ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE.

Pakiet powitalny u bukmachera Betfan za darmo

Pakiet powitalny u bukmachera Betfan za darmo

Ta akcja skierowana jest do tych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Regulamin promocji jest bardzo prosty i przejrzysty. Krok pierwszy jest to założenie konta na stronie bukmachera Betfan. Wystarczy podać tam podstawowe daje jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Betfan

Niezwykle istotne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To wszystko sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego, czyli bonusu do 3000 PLN oraz zakładu bez ryzyka.

Po dokonaniu rejestracji należy zalogować się na konto i dokonać wpłaty. Dzięki wpisaniu kodu promocyjnego bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze wpłaty, przyznają bonus równowartości depozytu.

To wszystko sprawia, że po dokonaniu trzech wpłaty każdy gracz może otrzymać nawet bonus w kwocie 3000 PLN!

Zakład bez ryzyka na start u bukmachera Betfan

Dodatkowo w pierwszym kuponie można zaryzykować, ponieważ bukmacher dokonuje zwrotu stawki. Jeżeli się okażę, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany można liczyć na zwrot do 50 PLN.

Jednak należy pamiętać, że kupon objęty zakładem bez ryzyka musi składać się z minimum dwóch zdarzeń, gdzie kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast stawka musi wynosić minimum 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułDarmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera Fortuna
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.