Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalną okazję promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner. 75 PLN dla graczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner. 75 PLN dla graczy

A na pewno nie da się ukryć, że jest co obecnie obstawiać, ponieważ mecze w piłce nożnej toczą się regularnie. Podczas najbliższego weekendu czekają nas chociażby starcia w takich ligach, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie bukmachera www.eWinner.pl. A wspomniana akcja dostępna jest graczom regularnie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniwego, tzw. AKO, na którym to obowiązkowo muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej. A co warto jest dodać, że mogą one być z dowolnych rozgrywek.

Dodatkowo wymagane od bukmachera eWinner jest to, aby kupon został zawarty za dokładną kwotę 49 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli gracze zagrali powyższy zakład spełniający powyższe warunki promocji to mogą liczyć KAŻDEGO dnia trwania tej akcji na pewne 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

To sprawia, że podczas każdego weekendu na konto graczy może trafić nawet 75 PLN.

610 PLN na start u bukmachera eWinner:

Polski bukmacher eWinner online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocją na sam start, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 20 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny
Następny artykułWirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.