W związku z kolejnymi spotkaniami w 1/8 finału Ligi Mistrzów bukmacher STS przygotował promocję typerom, w której to oprócz wygranej użytkownicy mogą otrzymać extra premię, ponieważ pula nagród wynosi, aż 10 000 złotych.

Typer Ligi Mistrzów

Typer Ligi Mistrzów

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo poza tym dokonał on wcześniej minimum jednej wpłaty,

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 24 lutego do 26 lutego do godz. 21:00. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe AKO, na których to mogą znajdować się jedynie dwa typy z najbliższych spotkań w Lidze Mistrzów, czyli:

  • Chelsea vs Bayern
  • Napoli vs Barcelona
  • Lyon vs Juventus
  • Real Madryt vs Manchester City
kod promocyjny BetFan 2020

Gracz może oddać wyłącznie typ z oferty podstawowe,j tj. „1 x 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”. Trzeba jednak mieć na uwadze, że musza one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, których zakład został rozliczony jako wygrany, to w gratisie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród przeznaczoną na tą, akcję czyli 10 000 złotych.

Kod promocyjny STS 2020

Bukmacher STS oferuje każdemu nowemu graczowi już na sam start 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Taka wartość znajdzie się na koncie typera pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Natomiast na premię 1200 złotych może liczyć użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus Fortuna dla każdego gracza. Większe wygrane do 100% dla graczy
Następny artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.