Na brak emocji fani piłki nożnej nie mogą narzekać. Bowiem obecnie są rozgrywane pojedynki w ramach Mistrzostw Europy i Copa America. Typerzy, którzy typują te drugie rozgrywki mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Bonus za typowanie Copa America od STS

Bonus za typowanie Copa America od STS

Trzeba powiedzieć śmiało, ze na brak emocji podczas Copa America na pewno nie brakuje. W dodatku przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Z tej okazji legalny bukmacher STS online oferuje typerom promocję „Cashback na Copa America”, która jest aktywna typerom jedynie w dniach 21 czerwca do 28 czerwca. Użytkownik, który chce z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Zwrot za przegrane kupony w STS:

Bukmacher STS w ramach promocji „Cashback na Copa America” dopuszcza jedynie kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, na których to musi koniecznie znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na mecze z Copa America.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za początek, w której to użytkownicy mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymieniowy bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygraj Euro w STS. Do zdobycia 1 500 000 zł!
Następny artykułGwarantowane 40 PLN na Wimbledon od Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.