W związku z galą KSW 52 legalny bukmacher STS oferuje graczom dwie ciekawe promocje. Pierwsza z nich to darmowy voucher o wartości 25 PLN bez dokonania wpłaty.

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

W drugiej natomiast akcji wspomniany operator zmniejsz ryzyko przegranej przyznając freebet o wartości 22 PLN

Mobilny bonus na KSW 52 od STS:

W tej formy bonusu może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej typer nie dokonał żądnej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

Podstawowa czynność w ramach tej akcji jest to pobrania aplikacji mobilnej bukmachera ze strony www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

Kolejny krok jest to zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wyrażenie chęci odebrania bonusu. Dokonać tego można wyłącznie w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy voucher o wartości 25 PLN. Użytkownik nie musi dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

kod promocyjny BetClic za darmo

Freebet 22 PLN na KSW 52 od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik posiadający aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja dostępna jest graczom w dniach od 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym musi być TYLKO trzy typy. Wszystkie darzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na KSW 52, gdzie kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50

Podczas gali KSW 52 dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Warto jest wiedzieć, że każdy kupon musi zostać zagrany z zarówno kwotę 44 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna freebet o wartości 22 PLN.

Kod bonusowy u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS przyznaje darmowe bonusy swoim nowym graczom. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji w STS bonus koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest podkreślić, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBilety to wygrania na mecz Legia Warszawa-Korona Kielce
Następny artykułDarmowe bonus do 50% na zakład bukmacherskie u bukmachera Fortuna.
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.