Bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Misja Basket”, w tej akcji wspomniany operator nagrodzeni użytkowników extra bonusem w wysokości 40 PLN.

Extra bonus od bukmachera BetClic

Extra bonus od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 25 do 29 października. Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Misja Basket” musi się do niej zapisać. Należy do zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony: pojedyncze i wielozdarzneiowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.70.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak należy wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z koszykówki. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak u na żywo.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, a z akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że gracz poprawnie wytypował co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Pierwsze zakład bez żadnego ryzyka oferuje nowym graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Jeśli zagrany pierwszy kupon okazał się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera TOTALBet
Następny artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 510 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.