Legalny bukmacher w Polsce Totolotek ogłosił, że jego ambasador jest Lukas Podolski. Z tej okazji operator przyznanej premię o wartości 10 PLN dla nowych jak i stałych graczy i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus 10 PLN za rejestrację od Totolotek

Bonus 10 PLN za rejestrację od Totolotek

Użytkownik, który jeszcze nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek musi założyć konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Totolotek.pl.

Podczas rejestracji użytkownik musi podać jedynie swoje podstawowe dane. To sprawia, że każda osoba bez najmniejszych problemów sobie z tym poradzi.

Chcąc odebrać premię za rejestrację wystarczy wejść w zakładkę wpłatę i wybrać opcję „KOD BONUSOWY” i wpisać hasło promocyjne, czyli „PODOLSKI”.

Po spełnieniu tych czynności na konto gracza trafi bonus o wartości 10 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na stronie online bukmachera Totolotek.

betclic polska kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus za darmo

Freebet 10 PLN bez depozytu u bukmachera Totolotek

Użytkownik, który posiada już konto na oficjalnej stronie u bukmachera Totolotek może również otrzymać darmowe środki o wartości 10 złotych i to bez żadnych wpłaty.

Wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto u bukmachera marki Totolotek i wpisać wyżej podany kod promocyjny. Dzięki temu na konto gracza trafi 10 złotych!

Bonus do 2098 złotych na start

Legalny bukmacher Totolotek zakłady bukmacherskie oferuje graczom premię 100% za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależnione są jedynie od wpłaconej kwoty. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 1000 złotych.

Kolejny bonus do 49 złotych trafi na konto użytkownika, który dokona pierwszego depozytu z aplikacji mobilnej!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet 20 PLN bez depozytu oraz bonus do 5000 PLN na start 2020 u bukmachera TotalBet
Następny artykułDarmowe bonusy powitalne u bukmacherów w Polsce
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.