A może warto założyć konto w tej firmie hazardowej? Czym cechuje się Betfan? Dlaczego ten podmiot bukmacherski ma z miesiąca na miesiąc coraz więcej fanów? O tym możesz przekonać się właśnie dzisiaj!

Czy firma hazardowa Betfan jest zatwierdzona przez Ministerstwo Finansów?

Na szczęście taka sytuacja występuje w praktyce. Nie wspominamy zaś o tej kwestii przypadkowo. Wszak każdego nowego Klienta powinno interesować to, czy wybrana przez niego (wstępnie) firma hazardowa jest legalna. Tutaj nie mamy się do czego przyczepić. Na stronie głównej bukmachera Betfan jest bowiem wyraźna informacja, że ten podmiot hazardowy działa legalnie (od 2018 roku). Dodatkowo jest nawet numer zezwolenia wystawiony przez Ministerstwo Finansów. Wygląda to bardzo profesjonalnie. Cieszymy się, że ta firma hazardowa jest zaś tak transparentna w stosunku do swoich Klientów. Jeśli wybierzesz ten podmiot bukmacherski, to będziesz mógł m.in. spokojnie założyć konto oraz grać i wygrywać pieniądze.

Hojne bonusy na start ucieszą każdego

Dlaczego warto zarejestrować się w Betfan? M.in. po to, by zainkasować świetne bonusy na start. Co konkretnie jest oferowane? To np. cashback do 600 PLN. Aby z niego skorzystać, musisz wykonać tylko kilka prostych kroków. W pierwszej kolejności należy założyć konto. By to zrobić, musisz wejść na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie i rozpocząć proces rejestracji. Co dzieje się dalej? Należy wpisać kod promocyjny. Potem musisz już tylko dokonać pierwszej wpłaty. Od jej wartości zależy, ile bonusu zainkasujesz.

Możesz bowiem zgarnąć cashback od 50 PLN do 600 PLN (jest to maksymalna suma zapewniana przez Betfan w ramach tej promocji). Jakie jeszcze bonusy są oferowane? Ta firma hazardowa przygotowała dla nowych Klientów również zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. To nie wszystko, co może jedynie cieszyć. Wszak przy kolejnej wpłacie będziesz mógł liczyć na następny znakomity bonus. Jest to zaś 100% do 1000 PLN.

Jakie zakłady można obstawiać w Betfan?

Opcji nie brakuje. Okazuje się bowiem, że oferta jest hojna nie tylko pod kątem oferowanych bonusów na start. Możesz np. bez żadnego kłopotu obstawiać zakłady przedmeczowe, jak i live. Do wyboru są rozmaite dyscypliny. Betfan oferuje bowiem nie tylko najbardziej popularne sporty (jak piłka nożna, skoki narciarskie, tenis ziemny, czy siatkówka), ale także dyscypliny, które są dość niszowe itd. Co jeszcze znajduje się w ofercie? Rozgrywki e-sportowe. Tutaj warto się na moment zatrzymać. Okazuje się, że ta firma hazardowa jest znana z tego, że gwarantuje naprawdę wiele opcji na tej płaszczyźnie. Nie brakuje zatem rozmaitych wydarzeń, zakładów podstawowych oraz tych dodatkowych.

O czym jeszcze nie można zapominać? Betfan ma w swojej ofercie zakłady na sporty wirtualne. Coraz większą popularnością cieszą się też gry karciane. Jeśli chcesz, to możesz swobodnie obstawiać wydarzenia… ze świata rozrywki. W Betfan do typowania są zatem nie tylko eventy sportowe. Oferta jest bardzo bogata, co także przekonuje Klientów do rejestracji w tym buku online.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS
Następny artykułSport Betfan – czy to najlepszy portal bukmacherski?