Specjalną ofertę na spotkania z piłki nożnej oferuje legalny bukmacher Betclic. Wystarczy, zagrać dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Zwrot 100 PLN w Betclic na eliminacje MŚ 2022 w Betclic

Zwrot 100 PLN w Betclic na eliminacje MŚ 2022 w Betclic

Nie da się ukryć, że ciekawych potyczek w najbliższym czasie niewątpliwie nie powinno brakować, ponieważ przed nami bardzo emocjonujące starcia, jak m.in. Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Na tą okazję dostępna jest promocja „Pewny zakład” do 10 października do godziny 23:59, w której każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane 100 PLN. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN od Betclic:

Warunki promocji „Pewny zakład” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon wielozagadnieniowy, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Chcąc natomiast aktywować Cashback należy wpisać kod promocyjny ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zagrany zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Kupon: 40 PLN ekstra od Betclic!
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.