Legalny bukmacher Betclic Polska przyznaje graczom darmowe bonusy i to bez żadnej wpłaty. Wszyscy gracze mogą liczyć na pewne środki od 5 PLN do 5 000 PLN w ramach oferty specjalnej „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN”.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Można powiedzieć, że coraz więcej graczy zaczyna wracać do „typowania” meczy u bukmacherów. Wynika to z prostej przyczyny. A mianowicie faktu, że oferty bukmacherów są coraz bardzie bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej rozgrywek wraca do swoich pojedynków ligowych.

Z oferty promocyjnej „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” może skorzystać każdy użytkownik, który do dnia 26 maja do godz 23:59 będzie posiadał aktywne konto w serwisie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy dla graczy bez depozytu

Warunki oferty promocyjnej „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” nie da się ukryć, że są bardzo przejrzyste i czytelne dla każdego.

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy, że gracz zaloguje się na swoje konto www.Betclic.pl w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59. Następnie kliknięcie w komunikat „CONFIRM BONUS”, który pojawi się na stronie głównej.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma pewne środki od 5 PLN do 5 000 PLN:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie i będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest jednak zaznaczyć, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby liczyć na te bonusy.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska

Nowi gracze, którzy założą konto u bukmachera Betclic online, a także w formularzu rejestracyjnym wpiszą limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 automatycznie dokonają aktywacji Cashbacu, czyli mówiąc dokładnej pierwszego zakładu bez ryzyka.

Typer, który obstawi swój pierwszy mecz i okaże się on przegrany to nie odczuje straty gotówki. Bowiem wówczas bukmacher Betclic dokona mu zwrotu całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

Ci gracze, którzy już posiadają konto u bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać chociażby z akcji „Multi+”,w ramach tej oferty każdy gracz może liczyć na większą wygraną nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper Bundesligi. Bonus dla najlepszych graczy od Betclic.
Następny artykułeFortuna najnowszy kod promocyjny na start. Extra bonus 50 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.