Legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego KOD510.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał jeszcze z usług legalnego bukmachera BetClic Polska.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można teog dokonać wyłącznie na stronie www.betclic.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Warto jest wiedzieć, że pierwszy wyłącznie pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem.

Legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon pod warunkiem, ze zagrany okazał się on przegrany. Maksymalnie na konto gracza może wpłynąć 510 PLN.

Natomiast jak się okaże wygrany, top wspaniała. Bowiem cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN od bukmachera BetClic Polska na kupony z koszykówka
Następny artykułBetfan: zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN na start
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.