Bukmacher Superbet można powiedzieć, ze zaczyna wchodzić na rynek bukmacherski w Polsce. Warto jest dodać, że ten operator na sam start oferuje wszystkim typerom bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki.

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet.

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet.

Maksymalna warto na jaką może liczyć każdy gracz to 584 PLN. A w skład bonusu powitalnego wchodzą 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i Cashback do 500 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Każdy gracz, który dokona rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl otrzyma extra 34 PLN i to bez żadnej wpłaty. Również warto jest dodać, że nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego.

Otrzymane środki przez wspomnianego operatora każdy gracz będzie mógł wykorzystać na obstawienie meczy.

Premia za depozyt do 50 PLN

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu u bukmachera Superbet będzie mógł liczyć na bonus jej równowartości. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć typer to 50 PLN.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot stawki za przegrane kupony:

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz przez pierwsze siedem dni po rejestracji konta u bukmachera Superbet może obstawiać bez ryzyka.

Po tym okresie zostanie zsumowana kwota za wszystkie przegrane kupony po czym wspomniany operator dokona zwrotu tej wartości. Najwyższa kwota, jaka może trafić na konto to 500 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułPromocja Piłkarski Jackpot u bukmachera Betclic z pulą nagród 40 000 PLN
Następny artykułAktualny kod promocyjny u bukmachera BetFan. Pewne 600 PLN dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.