Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher BetFan. Każdy gracz może liczyć na sam początek na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 600 PLN. Po spełnieniu podstawowych kryteriów promocji.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Warto jest mieć na uwadze, że wspomniany operator posiada obecnie najwyższy Cashback na polskim rynku bukmacherskim, z którego może skorzystać każdy typer po spełnieniu podstawowych warunków kryteriów.

Pierwsza, a zarazem podstawowa i konieczna czynność jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe warunki, jak imię oraz nazwisko.

Po czym należy koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie pozostaje już wyłącznie dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cahsbackiem. Gracz ma prawo wybrać dowolne zakłady, które w dodatku mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cala wygrana trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 600 PLN.


Bukmacher BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny pakiet powitalny u bukmachera Superbet. Bonus do 584 PLN na start
Następny artykułPewny zakład w Betclic Polska. Extra 40 PLN dla typerów
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.